Kategorie: Nástěnka


Tábor RALLYE NA ŠROT 2021 - info pro rodiče


Rodiče, přátelé, kamarádi,
tady ještě pro přehled vyvěšujeme informace k našemu letošnímu táboru:

Jako každý rok přikládáme seznam věcí a několik málo instrukcí k letošnímu táboru. Od minulých let se tolik neliší, jen ke všemu klasickému v rámci covid situace poprosíme o:
- potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem (nejvýše 7 dnů předem)
- a čtyři nové respirátory FFP2 (jeden na cestu na tábor a tři v kufru)

Jinak k seznamu věcí doporučíme několik věcí zvláště:

- sladkostí pouze tolik, co se vejde do (zavřeného) sáčku na sladké, co dostali veverci již předminulý rok - kdo nedostal, dejte vědět, dáme rozměry či dodáme =)
- deku, boty a další zavazadla prosíme i letos zabalit ne do tašky, ale do klasického batohu na výpravy
(pro případ krátkého výletu či puťáčku větších i menších)
- děti budou klasicky spát v týpí a odpočívat v sítích za jídelnou, tedy se hodí deka pod karimatku a jedna menší na polední klidy a hlídky
- bude i dobrovolný program na batikování, tedy ať si děti vezmou cokoli bílého (např. triko), které by chtěli obarvit
- dítko, které nemá speciální požadavky nebo alergie nemusí brát nově na tábor mýdlo či šampony - když táboříme u vody a v přírodě, chceme od letoška mít ekologické varianty i tohoto pro celý tábor
- na cestu vlakem na tábořiště přibalit 1.5l vody či minerálky (ne sladkého pití) a sváču na cestu na tábořiště
- a jako každý rok také prosíme do papírové krabice buchtu či koláč na snídaně jako od maminky =). Stačí do dvojice, a pokud naprosto nestíháte, nic se nestane. Pokud ano, ideálně prosíme ne čokoládové či suprovocné - aby nám těch pár dní vydržely, každopádně to bude milé a ulehčí to službě první táborová rána =) Buchty prosíme v sobotu k vlaku - budou přeloženy do doprovodného vozu, který pojede přímo na tábořiště.

Jinak - opět máme ruční pračku, tedy klidně oblečení zabalte méně, ideálně funkční, které jen promáchneme, rychle uschne a může "jet" další kolo.


Nakládání věci:
Obě zavazadla táborníka (kufr a batoh s botami a dekou) dovezte ve čtvrtek 29.7. mezi 18:00 a 19:00 k Plockům, tedy do Riegrovy ulice, kde je později naložíme do velkého auta a poté odvezeme na tábořiště. S věcmi vezměte i léky a doklady dle seznamu, abychom v sobotu opravdu již jen nasedli na vlak a vyrazili.


Odjezd na tábor:
bude v sobotu 31.7., v 8:15 hodin dopoledne z hlavního nádraží v Praze (vlak odjíždí v 8:43.)

Dokumenty:

Seznam věcí na tábor

Bezinfekčnost

Posudek od lékaře (stačí i z 2020)

Adresa
(doplníme po stavění tábora)


Kontakty na vedoucí

Kdyby bylo cokoli třeba, stačí napsat (lépe) či zavolat, na táboře není elektřina, ale budeme nabíjet a pravidelně telefony kontrolovat, tedy se jistě s někým z nás spojíte, bude-li nutno. My spíš nevoláme, to by opravdu muselo být. =)

Matěj - 773635349
Tadeáš - 774095919
Štěpánka - 731824493Návrat a předání kufrů
Letos opět prosíme rodiče na bourání, odvoz dítek a omrknutí tábora v jeho závěru. Tento způsob odjezdu a bourání se osvědčil, tak věříme, že to tak hladce proběhne i letos. Bude to druhou sobotu (14.8., příjezd od 8 hod).

Cesta k tábořišti (odbočka, parkování - č.2, a tábořiště) - MAPA


Kdyby cokoli, volejte, jinak přeji klidných a krásných čtrnáct dní. Nám i vám. =)
Matěj