Kategorie: Nástěnka

Veverci, všichni malí i velcí...je to tady! Pro všechny z nás se právě otevírá naprosto skvělá a jedinečná možnost zúčastnit se legendarní Oddodovací túry aneb odtučňovací kúry. A já vám přináším všechny potřebné informace.

Jak to bude probíhat: Po Brandýse je pro vás přichystáno celkem 8 stanovišť, kde se toho spoustu dozvíte a zároveň pořádně rozpohybujete. Každé stanoviště je něčím spjato s různými známými i více tajemnými osobami. Na stanovišti bude nejdřív vaším úkolem najít blbounní vejce v podobě malé zavařovací sklenice. V té budou dva papírky. Jako první si vždy přečtěte ten bílý. Naleznete na něm text, nebo QR kód s odkazem na spoustu zajímavých informací o místě, na kterém se právě nacházíte. Poté zaměřte svou pozornost na papírek červený. Tyto papírky jsou přeložené a zavázané. Na vnější straně se vždy dozvíte, jaký úkol na zlepšení vaší fyzické zdatnosti máte splnit. Po jeho vykonání můžete červený papírek rozbalit. Uvnitř vás čeká odhalení místa dalšího stanoviště. Blbouní vejce vždy hledejte napůl skryta, napůl odhalena v blízkém okolí stanoviště.

Kdy:Výzva je pro všechny přístupná od pondělí 8.3. až do neděle 14.3. Na túru se tedy můžete vydat kdokoliv budete chtít během těchto dnů. Prosíme taky o to, aby jste se neshlukovali a šli jen v doprovodu rodiny.

Co s sebou:Pro nejlepší a nejsnadnější absolvování túry budete potřebovat mobil s daty a mapami. Na některých stanovištích jsou pro vás připravená skvělá naučná videa, na které se dostanete po načtení QR kódu schovaného v blbounním vejci. Dále se vám bude určitě hodit na zadávání souřadnic stanoviští. Ve vejci je místo dalšího stanoviště vždy popsáno slovy a pro ty, kdo neznají v Brandýse každý kout jsou zde přidány i souřadnice. A nakonec si s sebou určitě vezměte pití, ať po cestě doplňujete energii.

Kdyby vás po cestě potkal jakýkoli problém, nebo jste nemohli něco najít, neváhejte nám zavolat. Amálce na číslo: 739 544 856 nebo mně na číslo: 734 644 232

A nakonec bychom vás chtěli poprosit, pokud budete chtít, budeme rádi když nám po cestě budete natáčet vaše zážitky.Rádi bychom poté vytvořili sestřih z této akce, aby se všichni mohli podívat, jak si ostatní vedli, a co všechno na své túře zažili. Pokud tak učiníte, pošlete mi videa na email:eliska.novakova@gbl.cz

Nyní bych vám tedy měla sdělit, kde vaše cesta započne. První stanoviště je brandýský zámek. Blbounní vejce hledejte v místě, kde se nachází naše zámecká klubovna.

Teď vám již přejeme hodně zdaru a zábavy. Budeme velmi šťastní, když se na túru vydáte. Určitě to stojí za to. Zvlášť teď, když jsme omezeni jen na náš okres, je skvělá příležitost prolejzt Brandejs skrz na skrz a uvidíte, že tu narazíte na spoustu krásných míst. Navíc vás taky někdy bude čekat vědomostní soutěž, ve které uplatníte informace, které se dozvíte na jednotlivých stanovištích. Tak se upalujte obléct a vyražte, ať se z vás nestanou blbouni nejapní:)

Komentáře


icon , - odpovědět

Jenom mě zajímá, jak dlouho ta cesta tak cca trvá.

icon odpověděl(a)

Ahoj. Pomalým vycházkovým tempem to dáte v pohodě do tří hodin.

icon odpověděl(a)

Díky!