Kategorie: Nástěnka

Zdravím všechny,
nastal moment na který někteří dlouho čekali. Je tu registrace do Hořcové výzvy 2020. Níže shrnu pravidla, tak si je pozorně přečtěte, ale nebojte pravidla jsou skoro stejná jako u minulého ročníku. Když budete mít jakékoli otázky tak pište do komentáře nebo klidně i mně do vzkazu.

Hra začíná až 1.4., do té doby se ovšem nudit nebudete, můžete si ozvláštnit čekání a natrénovat na hořcovku tím, že se zapojíte do výzvy Nalož si! Do této výzvy se nemusíte registrovat!! Běží ode dneška, do 28. března. Na webu Nalož si! Najdete 19 úžo žůžo úkolů a taky veškeré informace. Vytisknete si tam dokument, do kterého si úkoly odškrtáte a do 29.3. ho ofocený pošlete na nalozsi@a-tom.cz. Čím víc úkolů splníte, tím větší šanci vyhrát ceny ve slosování máte. Tak hurá do toho a mnoho štěstí!! :)

A teď pravidla Hořcovky
- vše najdete na webu Hořcová výzva
- registrace probíhá od dnešního odpoledne do 28.3., na prvních 200 registrovaných čeká drobný dáreček.
- nejprve si najdete náš oddíl a registrujete se, při registraci na vás čeká jednoduchá otázka, odpověď na ní je zároveň jednorázové heslo, to si po přihlášení změníte dle libosti - pozor po registraci se váš profil ještě musí aktivovat a nepůjde vám ihned se přihlásit. Já to budu kontrolovat asi jednou denně, tak kdyžtak počkejte do druhého dne a pak by to mělo v pořádku jít.
- následně vyberete do jaké kategorie patříte - hráč, kamarád, nebo schvalovač
- soutěží se ve dvou věkových kategoriích dítě (do 15 let včetně) nebo kmet (nad 16 let). Dítě bude vždy hráč. Kmet může být hráč či schvalovač nebo zastává obě funkce. - kamarádi jsou letos nová kategorie pro přátele oddílu, rodiče, sourozence, kteří nejsou členy oddílu. Kategorie kamarádi není započítána do hodnocení oddílu.
- zápolit mezi sebou budou jak oddíly, tak i jednotlivci
- pokud nemáte zájem úkoly skutečně plnit, tak se prosím nepřihlašujte, nebo se přihlašte mimo oddíl do soutěže jednotlivců. Jinak budete mařit snahu těch kdo se skutečně snaží a poctivě plní úkoly.
- vše vypukne 1. dubna 2020, poslední úkol je možné splnit 17. května 2020
- je připraveno 100 různorodých úkolů, bodově ohodnocených podle obtížnosti od 1 do 5 bodů. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce bodů. V případě rovnosti, má výhodu ten, kdo úkoly splnil v kratším čase.
- splněné úkoly si budete zaznamenávat do webové aplikace
- splnění úkolu potvrzují vedoucí, instruktoři a rodiče ­­- tzv. schvalovači
- pro nejlepší jednotlivce je připraveno 20 parádních cen, oddíly soutěží o 5 skvělých zážitkových dobrodružství.
- vzhledem k nastalé koronavirové situaci lze všechny úkoly plnit doma, pokud to bude možné, časem přibudou další úkoly, které se budou plnit společně s oddílem či partou kamarádů.
- starší a rodiče se můžou přidat do facebookové skupiny "tomíci a Hořcová výzva" kde se sdílí informace, postřehy a zážitky. Ostatní nebojte, určitě budeme něco přidávat i sem! :)

Obě výzvy jsou založené na fairplay a vzájemné důvěře nás tomíků.

Nyní už nezbývá než popřát nám hodně zdaru a vzhůru na plnění úkolů! :)PS: Posílejte mi na mail bara.stuchlikova@gmail.com fotky z vašeho plnění úkolů, nejlépe i s krátkým postřehem či popisem. Všechny fotky dám do naší galerie a ty nejlepší, nejúžasnější a nejzajímavější se možná oběví v knize, na facebooku Hořcovky a asociace, nebo v Tomíkovi. (Pokud si něco z toho nepřejete, tak mi to k tomu rovnou připište, není to žádný problém! ;))

Díky a mějte se krásně
S.

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.