Kategorie: Nástěnka

ssS SS sSs s S s


Vybavíte se pouštním vybavením. Dostanete náramek s obrazovkou, na níž se zjeví obličej B.L.I.K.a Do batohu si sbalíte nějaké zásoby a vybavení které byste když tak mohli prodat. Město se podle mapy nachází asi tak hodinu chůze od vaší pozice.


Po nějaké té době se před vámi objeví městská hradba. Konečně. Když dojdete blíže, rozpoznáte pár bytostí, nejspíše strážných. Vypadá to na primitivnější civilizaci. Docela zajímavé, že evidentně mají vyspělejší technologie, (což je očividné podle pole, které poblikává okolo města. Evidentně si tu vytvářejí atmosféru sami.) ale jejich chování se podobá tomu lidskému ve středověku. Tedy brány, strážní u nich, hlídka nahoře na hradbách…


Bytosti jsou vysoké, svalnaté se zelenou kůží. V davu je i spousta dalších bytostí. Tady jakási obluda, která připomíná přerostlého brouka. Tu zase malá koule tvořená převážně kapucí, kterou má přes sebe přehozenou. Támhle nějaký člověk.. Jdete k bráně a dav houstne…. Počkat lidi mimo Zemi?.. Asi se vám to muselo zdát, anebo se ona bytost ztratila v davu, jelikož když se ohlédnete, již tam není. Fronta vás vtáhne do města…


Město je postavené z otevřených kovových budov. Ulice je široká a plná obchodů, nabízejí vše co je snad myslitelné. Procházíte dál, a toužíte po tom, abyste měli alespoň patery oči jako támhleta chobotnice před vámi.. Nějakou dobu jen procházíte kolem a koukáte se, přičemž vás napadne otázka, jak se vlastně dorozumíte?


Po čase si na zdech všimnete plakátu a něčeho podobného, jako graffiti. Na plakátech se píše: “Zastavme šedou masu! Právě ty to dokážeš! Okto-non“. Graffiti zase vyhrožují: “Kovový je kdeco, zničme je.“ Nebo: Ca´h-üre lar´a nu-uk.“ Těžko říct co z toho vyvodit, pokud vůbec něco, ale rozhodně je to zajímavé… Vedle jedno plakátu je velký obchod, kde spatříte pár povědomých kousků, které jste při své.. ehm.. opravě… Rozmlátili kladivem.. Jsou to ty součástky, které byli v generátoru. Zhluboka se nadechnete a vejdete dovnitř.


U pultu stojí malá postava v pouštním plášti. Pod pláštěm je stvoření podobné ještěrce. Koukáte na ní. Ona kouká na vás. Oba koukáte… A trapné ticho se prohlubuje.. Po chvilce dostanete spásnou myšlenku. Vezmete náramek a necháte B.L.I.K.a vyjednávat. Krátká výměna syčení mezi vaším náramkem a obchodníkem, a B.L.I.K. se vás již ptá, kolik máte drahých věcí, přičemž vám oznámí, že ještěrovi namluvil že jste zkušený pilot závodních letounů, a on je vás schopen sponzorovat na závodě.. Chvilku si s B.L.I.K.em povídáte, a nakonec dospějete ke třem možnostem.A) Nedat obchodníkovi nic, a poohlédnout se po nějaké práci.

B) Nechat se od obchodníka sponzorovat na závodě. Zápisné je docela vysoké. Když vyhrajete, budete mít na zaplacení.. Když prohrajete.. No.. To radši nechme na jindy.. Jen se rozhodněte, kterou část těla tolik nepotřebujete..

D) Vrátíte se v noci a vezmete si to, co potřebujete… Zoufalá doba si žádá zoufalé činy.. A tady jde o osud lidstva!

Své odpovědi pište do komentářů pod článek. Vždy v pátek večer vybereme možnost s nejvíce hlasy a v Úterý se můžete těšit na pokračování příběhu.
Protože se náš postup poněkud zpomalil, uzávěrka hlasování bude v neděli v 20:00.Každý kdo do té doby odhlasuje, se může těšit na bonusový Exafoton pro své plachty.

Komentáře

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

icon , - odpovědět

A to je pro tentokrát vše. Tímto uzavírám hlasování. A vracíme se k možnosti B.

icon , - odpovědět

Já jsem pro D mám moc ráda svoje tělo na to abych závodila a ty díly potřebujeme.

, - odpovědět

Krást ani pracovat nechceme. Oba hlasujeme pro B.

icon , - odpovědět

Áááá na starrrtůůůů je připravéééén zááávodnííík čuuíííslooúú jeeednáááh s šuuííílenuuýým výýrazéééhéém v očííích! =]

Jasná volba! Anakin je v posledním kole taky loupnul. =)
B

icon , - odpovědět

Já jsem pro nejakčnější variantu - B!:)

icon , - odpovědět

Hlasuju pro B. To určitě vyhrajeme. :D

icon , - odpovědět

pro mě je lepší všechno vzít pod rouškou tmy. proto hlasuji pro D

, - odpovědět

Hlasuju taky pro A. Taky o nic nechci přijít.

, - odpovědět

Hlasuju pro A. Abych nepřišel o ruce a nohy.

icon , - odpovědět

Já bych řekla že jelikož jsem tak inteligentní a krásná a vůbec vše dobré tak se mi to určitě podaří ukrást. Takže D

icon , - odpovědět

Hlasuju pro B.Doletět ze Země až sem, to nedokáže jen tak někdo a porazit salátovou obludu, to dokážeme jenom my....Sice jsme při tom zničili raketu,ale to nikoho nezajímá....No prostě to určitě vyhrajeme.

, - odpovědět

B !!! AŤ SE TO KONEČNĚ ROZJEDE!!!

, - odpovědět

Hlasuju pro A.