Kategorie: Nástěnka

První skok


Po krátkém briefingu, jenž vám do žil vlil velikou dávku odhodlání, se vydáváte zabalit si své věci, přičemž se ván hlavou honí spousta myšlenek z nově nabytých informací, avšak pokud se mezi nimi objevila nějaká chmurná, snad při pomyšlení na to, jestli je to se zemí opravdu tak hrozné, byla ve vteřina přebita těmi pozitivními, jelikož máte pocit, že právě VY budete těmi, kteří civilizaci přinesou lepší zítřky, a že právě VÁM se podaří přinést lidstvu nový začátek. Se svými věcmi vyrážíte směrem k doku číslo 17, odkud máte vzlétnout.


Velká, nablýskaná, nově sestavená, zcela automatická raketa, plná nejmodernějšího vybavení nevyčíslitelné ceny… To zrovna není… Vlastně to ani zdaleka nepřipomíná raketu. Čeká na vás taková milá malá lodička ve tvaru pravidelného šišanu, která sice nevypadá jakožto nejmodernější kus techniky, ale rozhodně jím je!… Tedy doufáte v to.


Vstoupáte po nablýskaných schodech, procházíte krátkou uličkou, a ocitáte se na velícím můstku. Mezitím co si sedáte, na hlavním monitoru se objeví milý obličej, a ozve se hlas:„ Vítejte, jsem Brutální logaritmická Inteligentní Kalkulačka, tedy B. L. I. K., váš lodní počítač, a při letu se budu starat o to, aby vše proběhlo v pořádku a bezpečně. Nyní se prosím připravte k odletu. Provedu mezitím pár výpočtů.“, hlásí B.L.I.K, zatímco si upravujete pás, a přes kameru kontrolujete obsah ledničky vzadu v lodi. „Náš první cíl je Alfa Centauri. To naše nejbližší hvězda.“ Pokračuje po chvilce B.L.I.K, a na monitoru se objeví odpočet. Mezihvězdný skok za 3…2…1.


Vesmír se smrštil, roztáhl a pak pukl vedví. Hvězdy zmizeli a místo nich se objevili všechny myslitelné barvy. Nesmírná síla vás zatlačila do sedaček. Barvy se začínají slívat do jediné bíle barvy, když v tom se ozve rána. Uvidíte něco, co vám připadá jako roj jisker. Barvy zmizí a objeví se temnota a hvězdy. Celá loď je ve tmě. Nahmatáte tlačítko nouzového osvětlení a zmáčknete ho.


Navigace tvrdí že jsme u Alfa Centauri. Motor je nefunkční a hlásí cizí těleso kdesi v jeho útrobách a před vámi je planeta, plná žlutých mraků. B. L. I. K. hlásí, že je tam nedýchatelná atmosféra ale nějaké budovy. Co budete dělat?


A) Matně si vzpomínáte, že s vámi měl jet ještě někdo, a rozhodnete se ho pokusit najít po tmě.


B) V zadní části lodi by měl být generátor, který je potřeba zprovoznit, aby loď opět fungovala. Příručku k jeho ovládání máte v přihrádce před sebou. Ovšem za dveřmi, kde je generátor umístěn se ozývá divný bublavý zvuk…

Komentáře

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

icon , - odpovědět

A to je pro tuto chvíli vše. Tímto uzavírám hlasování a směruji proud dějin k možnosti B. V úterý se dozvíte, jak to dopadlo.

icon , - odpovědět

Já jsem pro B :)

icon , - odpovědět

já osobně nechápu proč bych to měla vše oddřít jenom já, já pomůžu mému společníkovi a on ať se stará. ten bublavý zvuk nejspíš zabije jeho né mně.takže volím A

icon , - odpovědět

protože o mě tvrdí že to umím s motory a baví mě to volím variantu B.ať vyhrají ti kdo umí číst!

icon , - odpovědět

Kdo se to veze zadáčo? Jsem pro B, jdem se mrknout! =)

icon , - odpovědět

No tak já teda nevím, nevím... A nebo B? Koukám, že B je tu v menšině, tak jdu podpořit Barču s Tadem a jsem taky pro B :-) Trocha dobrodrůža :-)

icon , - odpovědět

No já bych se v tom motoru asi těžko vyznal a příručky přece nikdo nečte, takže volím variantu A.

, - odpovědět

A - najít spolucestujícího ať v tom nejsme sami :)

icon , - odpovědět

Varianta B zni trochu desive, takze jako spravnej nebojsa volim A..:)

icon , - odpovědět

Já se bojím bublavého zvuku, takže A

icon , - odpovědět

Já jsem pro zprovoznění generátoru.
B

icon , - odpovědět

Tak já bych dal A

icon , - odpovědět

já hlasuji pro B