Kategorie: Nástěnka


Ahoj Veverci,

už tuto sobotu nás opět čeká divadelní akce „Cimrman by se divil“, kterou pořádají Chippewáci z České Lípy.

jaké jsou tedy instrukce? :-)

Spát budeme jako vždy v domě dětí a mládeže, vzdáleném cca 20 min o vlakového nádraží. Spát budeme tradičně na zemi, tudíž určitě nezapomenout spacák a karimatku a přezuvky! <

Každý bude mít jídlo na celou dobu akce své vlastní + přinést něco do tradičního společného divadelního rautu (oběda)- však to už znáte – klidně se domluvte dvojice na nějakém společném jídelním příspěvku (buchta, řízečky, sekaná, chlebíčky, apod. pochutiny k zobání na stůl).

Do Lípy pojedeme v pátek 11. 3. z vlakového nádraží ve Staré Boleslavi – sraz v 15:40 nejpozději tam.

Zpátky přijedeme v sobotu 12. 3. opět na vlakové nádraží do Staré Boleslavi v 17:55 (divadlo končí ve 14h).

Kolik peněz s sebou?:

Veškeré výdaje na ubytování, cestovné a "startovné" budou hrazeny z již vybíraných příspěvků, o kterých Matěj informoval v září na promítání tábora.

Na jakékoli jiné své osobní výdaje si případně vezměte odpovídající kapesné :)

Nezapomeňte hlavně s sebou vzít svůj kostým, v hlavě text a další propriety na hru, pokud máte. Znovu připomínám přezuvky do domu dětí a mládeže. Jinak budeme pouze ve městě, tudíž "lesní" oblečení a výbava nejsou nutné :-). V domě dětí a mládeže však bude spát oddílů více, takže si dobře prohlédněte, jaké oblečení si berete s sebou, abyste si ho pak případně poznali a nedošlo k nějaké nežádoucí mezi - oddílové výměně oblečení 
Věřme, že naše hra bude mít opět úspěch a my pro to všichni uděláme co se dá a užijeme si to. Jdeme se hlavně pobavit a potkat se starými známými :-).

V pátek na viděnou a napište sem, kdo jedete a kdo ne, zkusíme to zavést jako pravidlo, ať víme, kdo četl a tudíž ví a hlavně koho na nádraží čekat a koho už ne :-).
Káťa

PS: pokud byste měl někdo jakýkoli dotaz, volejte, pište sem do komentářů :)

Komentáře


icon , - odpovědět

Ahojky sice píšu pozdě kvůli nepřítomnosti wi-fi když jsem byla na soustředění ale jedu taky a už se moc těším.

, - odpovědět

Já jedu už se moc těším.

, - odpovědět

Já jedu!!!!!!

icon , - odpovědět

Já a Lukýno jedeme taky:)Hurá Hurá

icon , - odpovědět

ahoj tři pojedeme určitě, honza možná ne je mu špatně a kašle7 ahoj peta

, Omluva odpovědět

Ahoj,omlouvám se ale já to nakonec bohužel nestíhám,neboť se rodiče rozhodli, že zůstaneme na chalupě do neděle, protože konečně napadl sníh a mají až do neděle dovolenou. Píšu až teď,protože předtím jsem neměl přístup k internetu.

, - odpovědět

ja jedu!

, - odpovědět

Já taky jedu.

icon , - odpovědět

Já jedu též

icon , - odpovědět

Jedu také!

icon , - odpovědět

Taky jedu!:)

icon , - odpovědět

Já jedu :)

icon , omluva odpovědět

Ahoj, já se tedy ještě jednou oficiálně omlouvám. Bohužel me v sobotu čekají další testy na VŠ, tak se letos nemohu Cimrmana zúčastnit. Ohledně kostýmů máme ale docela dobré šaty na Snehurku, které bychom mohly půjčit případně se ještě mrknu co doma máme a kdyztak dám vědět. S.

icon , sukně - kostým odpovědět

ahoj, jak jsem již psala i do knihy, můžu nabídnout bílou nebo černou sukni jako kostým, kdyby některá z větších holek měla zájem, pro menší je to moc velké...

icon , doplnění INFO odpovědět

Ještě doplním, k dispozici bude určitě rychlovarná konvice, tudíž si klidně vezměte misky (+ lžíci) a hrnečky, pokud byste si chtěli dělat polévku u nebo čaj :)

icon , - odpovědět

Já jedu :)

icon , Jasná, díky! odpovědět

Díky, Káťo, vše jasné, díky!
Já tedy jedu, jen asi opět z přímo z práce (pracuji do 16:00) a tudíž autem, ale alespoň naložím divadelní propriety (cedule atd.) do auta. Kdo chce vzít něco většího autem, dejte tedy prosím (na mobil) vědět, domluvíme! =)
Na nádraží se tedy sejdete a odtud pak pofrčítete s instruktory.
Hoj v pátek! =)