Kategorie: Nástěnka


Ahoj všem Veverkům! :)

po loňské přestávce se již tento víkend opět zúčastníme skvělé akce mezioddílového víceboje, pořádané českolipskými Dakoty :-) Ano, jsou to VYZVĚDAČI! :-) Cenou nejvyšší je v tomto případě slavná Větev, kterou aktuálně drží Lotři z Hronova, ale my se velmi vynasnažíme, abychom si ji odvezli mi, neboť v památném ročníku Vyzvedačů léta páně 2013 ji nad hlavu za celkové vítězství zvedal právě náš oddíl!! :-) Tudíž máme velkolepý cíl a snahu vyzdobit na rok klubovnu právě touto trofejí :-)
Pro dosud nezúčastněné připomenu, cože Vyzvědači vlastně jsou - akci nazvanou "Vyzvědači v temných uličkách", pořádají, jak již bylo výše řečeno, Dakoti z České Lípy. Akce každopodzimně probíhá v jiném městě v bližším nebo vzdálenějším okolí České Lípy. Hra spočívá v tom, že týmy o několika lidech chrání své vytyčené území v daném městě a zároveň se snaží ovládnout území jiných týmů. Vítězný tým získává zmíněnou putovní Větev :-). Po úspěchu z roku 2013, následném neúspěchu v roce 2014, do toho však letos zas jdeme naplno! :-) Bližší informace ke hře se dozvíte na místě, nebudeme tedy předbíhat.

A co další informace?

Výprava je určená pro všechny Veverky vyjma Piškotů a Trpaslíků, kteří mají svoji souběžnou akci HURÁAKCEVEN :-).

Letos Vyzvědači proběhnou v nejkrásnějším městě v okruhu 100km od České Lípy a to....... ano!! V Litoměřicích!!! :-))) Hodnocení města samozřejmě vůůůůbec nezáleží na tom, že v tomto městě bydlím ;-)) Každopádně nutno uznat, že z Brandýsa je do Litoměřic cesta snadná přesnadná, ani nebude třeba nikde přestupovat :)

Kde složíme hlavu?:
V místní škole či klubovně místních tomíků. Protože bude oddílů poměrně dost, nespoléhejte na rychlovarku či vybavenou kuchyňku a jídlo tomu, prosím, přizpůsobte. Vařit nebude možno. Konvice snad k dispozici bude, ale raději to nebrat za dané.

Co budete potřebovat nad rámec obvyklého vybavení?:
propisku
baterku = čelovku
teplé oblečení (hra bude probíhat i navečer a přeci jen už nejsou čtyřicítky :-))
kostým nebo nějaké "maskování, zneviditelnění"(opravdu pomáhá :), lze býti za popeláře, hasiče, matku s dítětem, otce s dítětem, bezdomovce a podobné nenápadné osoby - cílem je právě nepoznání lidí z týmu týmem jiným!)

z obvyklých věcí samozřejmě spacák a karimatku
hrnek (pro případ)
lžíci (pro případ)

Jak s jídlem?:
Jídlo vlastní na celý víkend. To už znáte :-)Odjezd:
V pátek 18. 11. vlakem ze Staré Boleslavi. Pojedeme v 17:59. Sraz v 17:45 na nádraží
, nejpozději :).

Příjezd:
V neděli, a to ve 11:25 opět vlakem do Staré Boleslavi.Doufám tedy, že vaše motivace ubránit Větev před ostatními dychtivými oddíly roste stále víc a víc a hlavně že se těšíte opět na společně strávený čas. Kdo by se nudil, může vymýšlet oslavný popěvek, až budeme opět jako vítězové přebírat Větev z rukou náčelníka Tomka, který se již na toto předání jistojistě těší! :)

Prosím, kdo jedete - napište to sem do komentáře, NE jinam. Děkuji :)

Kdo si něčím nebude jistý, nebo bude mít nějaké otázky, ptejte se, pište, volejte :)
Mějte se do pátku krásně, těšíme se na viděnou

za všechny Káťa

Komentáře


icon , - odpovědět

Taky určitě dorazim :)

, - odpovědět

Já pojedu taky.

icon , DŮLEŽITÉ!! :-) odpovědět

Pozor, pozor, dodávám, nezapomeňte si prezuvky a kecky do tělocvičny (může být v jednom :-) ).

, - odpovědět

Taky jedu pro větev Hurá!!!

icon , - odpovědět

Já jedu taky ;)

icon , - odpovědět

Poslušně hlásím, že stejně jako Štěpánka přijedu až v sobotu ráno.

icon , - odpovědět

už se mockrát těším taky jedu.

, - odpovědět

Já též pojedu… :)

, - odpovědět

Poslušně hlásím, že pojedu.

icon , - odpovědět

Také se hlásím že jedu.

icon , - odpovědět

Já taky, já taky....=)

icon , - odpovědět

Děkujeme za vyčerpávající článek (napsala bych ti i na diskuzi, ale přijde mi, že to tam teď spamuju :)), Káťo, já hlásím, že jedu. Ale dorazíme s Tadeášem až v so ráno kvůli stužkováku, tak to píšu, aby se s tím počítalo prosím. Už se těším, tak ahoj v pátek ! :)

icon odpověděl(a)

Jasné, jasné, moc si to užijte, budem se na vás těšit :)

icon , - odpovědět

Jedu :)