Kategorie: Nástěnka


Ahoj přátelé,

jak bylo domluveno, tento víkend se vydáme na kola, potrápíme trošku své nožky a poznáme zas kouty nepoznané. Informací dnes nebude mnoho, ostatně většinu jich stejně znáte nebo víte :)

KAM a KDY: Pojedeme v pátek po schůzce do Litoměřic. - odjezd vlakem ze Staré Boleslavi v 18:28.
Návrat domů je plánován na sobotní večer. Je možné, že zpátky se pojede až posledním vlakem, což je v 20:30 z Ltm, ve Staré Boleslavi ve 21:25. Vzhledem k tomu, že ale bude sobota, nemělo by to vadit a přes den se nebude muset tolik spěchat.

KDE: v Spát se bude u mne, kola budou bezpečně uskladněna. S sebou si vezměte věci na kolo a ostatní dle uvážení. BEZ HELMY NIKDO NEPOJEDE! Nezapomeňte lahev na kolo. Jídlo na celou dobu výletu také s sebou (v případě velké nouze je možné v Ltm něco dokoupit - naproti domu mám večerku), u mne je samozřejmě možnost využít ledničku, rychlovarku, případně nějaký ten hrnec (pánev na cibuli nepůjčuji! :))) ). Lžíci, hrnek, ešus s sebou netahejte, nádobí bude k dispozici :)
Co se týče samotného spaní, mám k dispozici 5 míst na posteli/gauči + můžu půjčit jednu karimatku. Dle vyjádření v diskusi vás přijede 8, tudíž dva z vás si musí přivézt karimatku s sebou, kdo to bude je na vaší dohodě :) Své místo v mé posteli si s dovolením ponechám :)

CO: Večer dle počasí a chuti můžeme krátce projít Ltm, večer popovídat nikoli u ohně, ale u lampičky, a dohodnout trasu. V sobotu ráno vyjedeme, kam nás to potáhne.

PENÍZE: bude nutné zaplatit je cestu s koly tam a zpět. Vezměte si tedy cca 170 Kč - spíše to bude o něco méně, ale kdyby náhodou.
Jinak prosím všechny, co nedali peníze za Gorku Morku, aby je přivezli - je to 200 Kč/osoba (za benzín, stan, osobu a poplatek za hru). Pro jistotu - Gorku platili Mařťas, Štěpánka a Kiki.


Kdybyste potřebovali další informace, které jste zde nenašli, pište do komentáře, sms, volejte, cokoli :)

Budu se v pátek těšit, pa
Káťa

Komentáře


icon , INFO K CYKLOTRASE odpovědět

Info k cyklotrase v diskusi :) K.

icon , - odpovědět

Ahoj Káťo,
děkujeme za info..:) Marťas, to je škoda, kola budou fajn, na co jdete ? :)

icon odpověděl(a)

Do O2 areny na Xs party.. Takovej menší festival.. Chinasky, Mandraže, No name, Anna K, Majk Spirit, Rytmus atd... Sem na to zvědavej...

Každopádně mě to mrzí, ale ty lístky sou dost drahý, takže asi tak no..

Užijte kola

icon , - odpovědět

Ahoj, je mi líto, ale bohužel s vámi na kola nepojedu. Dostal sem dárkem od drahé polovičky lístek na koncert, který se koná v sobotu od 19:00, takže bohužel asi nemám jinou možnost.

Hezky si to užijte a ať vám vyjde počasí.
Martin