Kategorie: Nástěnka

Čus buřti a buřtice!

Tak jsem se konečně rozhoupal a řekl si, že už nějaký ten pátek nenesl žádný z článků můj podpis a rozhodl se to napravit. Má paměť už však tolik neslouží, ale věřím tomu, že pokud na něco podstatného zapomenu, tam mě jiný z účastníků doplní. Takže tedy...

V sobotu 29.3. jsme se sešli v půl osmé u Chourů, ovšem jen ti zdatnější a krásnější, a jeli jsme s Jirkou, abychom mu pomohli vykopat pár stromků, které plánoval přesadit na hrádek. Ta línější část výpravy se sešla až v jedenáct a zamířila si to rovnou na paintballové hřiště, kam jsme po úspěšně vykonaném úkolu, při kterém jsme zlomili pouze jeden rýč, dorazili i my.

Na hřišti již na nás čekala parta nám známých tváří z Úštěku, ale i neznámých tváří ostřílených zabijáků, se kterými jsme nakonec ať už tváří v tvář a nebo bok po boku lítě bojovali. Za mne mohu říci, že jsem si paintball velice užil a určitě bych se pokračování nebránil.

Po té, co dozněli poslední výstřely z plynových zbraní a dolétaly poslední zbytky munice, jsme se vydali na cestu k našemu oblíbenému campu. Někteří to vzali menší, někteří větší zkratkou, ale nakonec jsme se všichni ve zdraví sešli. Po úmorném zápalu se nám podařilo rozdělat oheň bez pomoci zápalek či zapalovačů a mohli se dopřát zaslouženého odpočinku. Jedlo se, pilo, hrálo, zpívalo a povídalo. Večer byl skvělý a rychle utekl a my jsme se balili do spacáků. Ještě před spánkem se nám Tomíno postaral o zábavu, když se mu povedlo upustit spacák ze skály a byl nucen ho jít s Matějovou pomocí hledat - našli ho. :D

Ráno se většina z nás probouzela již za nenápadného cvakání Tadova foťáku, který nás celé ráno špehoval, což každý z vás již jistě viděl na videu, které sem Tad dal. Nasnídali jsme se, došli pro vodu, nařezali nějaké to dřevo a vyrazili vstříc domovům.

Akce se každopádně skvěle vydařila a za mě můžu říct, že v našem oddíle je skvělá parta.
Díky všem zúčastněným a těším se na další výpravu.


Martin

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code    více >

icon , - odpovědět

Moc pěkný článek, Marťas, dík za nás všechny, co jsme nic nesepsali..:)