Kategorie: Nástěnka


Milí Veverci a vážení rodičové,

přinášíme vám kalendář převážně na první půlku roku 2014:

11.-12.1. - floorbaloový DRŠMAŠ 2014 v Brandýse (celooddílový)

1.2. - běžky blešky vešky (pro kapitánstvo*)
(záložní termín 15.2. pokud by prvního nebyl sníh; s největší pravděpodobností pojedeme do Jizerek)

1.-8.3. - Kusalíno 2014 (pro velké**)

29.3. - paintball (pro kapitánstvo*)

25.-27.4. - Kokořínsko - výprava do skladních kempů (celooddílová)

16.-18.5. - kola/voda dle počasí (pro kapitánstvo*)
(v případě opravdu špatného počasí se vydáme na některou z lezeckých stěn do Prahy)

6.-8.6. - Pleskoty 2014 - venkovní hry a hrátky pro všechny (celooddílové)

28.6.- 12.7. LETNÍ TÁBOR 2014 (celooddílový)

září 2014 - Bitva o Hrádek - každoroční věhlasný boj o hrad Helfenburk u Úštěka, jakmile se odzvíme datum, vložíme ho do kalendáře (celooddílový)Kalendář byl koncipován a vytvořen tak, aby se oddílové výpravy a akce nekryly s akcemi otce Jana, který nám zaslal data těchto akcí, čímž nám pomohl kalendář sestavit. Kalendář, resp. činnosti, byly nově také konzultovány s kapitánstvem, které přispělo se svými nápady a hlavně zájmem a touhou vyzkoušet Veverkem dosud nevyzkoušené :). Snažili jsme se tedy vyplnit jejich přání. Samozřejmě jsme se při vytváření kalendáře snažili pamatovat na rodinné finance.
Plánujeme, že z celovíkendových výprav se, jako doposud, budeme snažit vracet v nedělních dřívějších odpoledních hodinách, aby si Veverci velcí i malí mohli před dalším školním týdnem dostatečně odpočinout, udělat úkoly, učit se či dojít na mši.
Doufáme, že s novým kalendářem jste, Veverci, spokojení a že se na akcích uvidíme v co největším počtu :). Informujte prosím maminky a tatínky a případné dotazy a postřehy směřujte na Matěje nebo na mě. My oba věříme, že se nám letos opět podaří zažít něco nového (a to i při "starých" akcích), milého a dobrodružného a že oddílový duch a pocit soudržnosti a kamarádství bude jen a jen posílen :)
Do dalšího oddílového půlroku tedy s úsměvem, nadšením a těšením se :)

Tábor na Naději - letos se opět musíme stěhovat (nájemci již náš termín potřebují), tudíž (ikdyž, přiznáváme, neradi) měníme místo a s ním i termín konání. Půjdeme ale zas za lepším, tentokráte do krásného údolí na českolipsku, ve které jsme doufali, kde na indiánské louce bude stát mnoho tee-pee, našich letošních malebných příbytků. =) Tábořiště se jmenuje Naděje a je věru malebné, tedy opravu nač a kam se těšit!

Mějte se hezky,
Káťa

P.S.:
*výprava pro kapitánstvo - tedy pro ty, jež zůstávají po schůzce na kapitánské porady
**výprava pro velké - tedy v tomto případě kapitánstvo rozšířené o oslovené, velké a starší veverky

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.